אודות

קבוצת מאסטרפיס

מאסטרפיס הנו מיזם אינטרנטי המאגד לראשונה בישראל באופן ממוקד ומקצועי מכלול אתרי אינטרנט הנותנים מענה לכל תחומי האמנות תחת קורת גג של קבוצה אחת. הקבוצה מונה בשלב זה שישה אתרים, שמטרתם לספק לקהל שוחרי האמנות, אמנים, אספנים, עסקים וכל גורם אחר המתעניין בדרך כל שהיא בעולם האמנות, מידע ואינפורמציה איכותית, מקצועית, מהימנה ומעודכנת.

כמו כן, אחת ממטרות הקבוצה הנה לעודד, לקדם ולחזק את תחום האמנות בישראל באמצעות שימוש בפלטפורמות השונות אותן יצרה, וכן באמצעות מתן מגוון רחב מאוד של שירותים ומידע מעודכן ומקצועי בנוגע לכל הרבדים השונים והאספקטים שנוגעים בדרך ישירה או עקיפה באמנות. הקבוצה בחרה למקד את פעילותה בשדה האמנות המקומי ולכן כחלק משם הקבוצה, בחרה להגדיר את עצמה כבית לאמנות בישראל.

 

אתרי מאסטרפיס

 

Masterpiece.co.il
זהו אתר המשמש גם ככרטיס הביקור של כל קבוצת מאסטרפיס ונותן תמונה ברורה של כל אתרי הקבוצה, חזונה וכמו כן השירותים השונים שהקבוצה מעניקה. האתר מספק מידע ושירותים שונים בנוגע לשיווק, ייעוץ ויחסי ציבור עבור אמנים וכלל העסקים הפעילים בתחום האמנות בישראל.

Galleriot.co.il
אתר גלריות הנו פלטפורמת מידע לתחום האמנות ראשונה מסוגה בישראל, המרכזת מגוון רחב של אינפורמציה מקצועית ומעודכנת שעוסקת אך ורק בתחום האמנות. האתר נותן במה נוחה ונגישה לחשיפה עבור כל הגלריות לאמנות, המוזיאונים, מוסדות האמנות, בתי מכירות פומביות, וחנויות אמנות. בנוסף אחד השירותים המרשימים של האתר הוא לוח האירועים הייעודי המספק מידע עדכני ומפורט על כל אירועי האמנות והתערוכות המתקיימים בישראל, עפ”י מיקום ותאריך.

Israeliartists.co.il
אתר זה נועד להוות פלטפורמה לפרסום וקידום אמנים מקצועיים ופעילים. אנו מציעים לאמנים חבילת פרסום אשר בבסיסה הקמת מיני סייט אישי, בו יוכל האמן להציג את עבודותיו, חזונו והישגיו המקצועיים, וכן ליהנות מיכולות הקידום הרחבות של אתרי מאסטרפיס בכללותם. כל אמן יוכל להשתייך לקטגוריות האמנותיות הרלוונטיות לעשייתו (ציור, פיסול, וידאו וכו’) וכך להיחשף לקהל יעד רחב של גולשים המעוניינים למצוא אמנים בתחום זה.

Artstudies.co.il
זהו אתר לימודים שמתמקד בתחומי האמנות באופן בלעדי. דרכו ניתנת סקירה מקיפה של לימודי האמנות בישראל. האתר משמש כפלטפורמה מקצועית לחשיפה עבור מוסדות הלימוד השונים. כמו כן, האתר מספק מידע מדויק ואמין לכל האנשים שמעוניינים ללמוד אמנות ומחפשים היכן המקום המתאים ביותר עבורם.

Paintingstudies.co.il
אתר זה מתמחה במתן מידע בנוגע ללימודי ציור, רישום, שרטוט, איור, אנימציה וגרפיטי. האתר מיועד לכל המוסדות והמורים המלמדים ציור על כל גווניו ומנגד לקהל המתעניינים בתחומי הציור, אשר מחפשים את המקום הנכון עבורם.

ArtForSale.co.il
אתר זה הינו קניון E commerce אינטרנטי למכירה וקניית יצירות אמנות מכל סוגי קטגוריות האמנות השונות, בהן מתבצעת קניה ומכירה בישראל- האתר עדיין בבניה ויעלה לאוויר בזמן הקרוב.

Skip to content