אמנים ישראלים

אתר Israeli Artists הוקם על מנת לשרת ולקדם בראש ובראשונה את קהילת האמנים בישראל וכמו כן להעצים את הנוכחות האינטרנטית של שדה האמנות המקומי. שאיפתנו להוות פלטפורמה אינטרנטית לחשיפת אמנים עכשוויים מקומיים. זה הוא מרחב וירטואלי שמטרתו לרכז אינפורמציה באופן נגיש ומסודר אודות אמנים פעילים בישראל. כך לאפשר את חשיפתם לקהל שוחרי האמנות ואספני האמנות. בנוסף, באמצעות אתר זה אנו מעוניינים לספק לקהילת האמנים המקומית אינפורמציה רלוונטית ועדכנית שעשויה לסייע להם באספקטים מקצועיים שונים. האתר מסודר לפי סוגי מדיה בתחום האמנות העכשווית. דרך כל קטגוריה ניתן להיכנס לעמודי אמנים המכילים פרטים אודות האמנים היוצרים במדיום המוגדר.

אנו מציעים לאמנות שירותי פרסום שונים הכוללים:

* הקמת מיניסייט אישי עבור האמן.

* התאמת המיניסייט האישי לפלטפורמות ווב וסלולאר.

* יצירת גלריית דימויים של עבודות האמן במיניסייט.

* שיוך האמן לכל קטגוריה שרלוונטית לו באתר בהתאם לכישוריו ותחומי עיסוקו האמנותיים. הקטגוריות הנוכחיות כוללות ציירים, צלמים, מאיירים, אמני וידאו וניו מדיה, אמני פרפורמנס, אמנות לילדים ועוד. באופן זה גולשים באתר אמנים ייחשפו לאמן גם דרך הקטגוריות השונות.

* קישור שוטף של האמן לתערוכות בהן הוא מציג בגלריות, המוזיאונים וחללי התצוגה המופיעים באתר Galleriot מקבוצת מאסטרפיס.

* שימוש בלתי מוגבל בלוח פרסום של קנייה ומכירה של יצירות אמנות, ללא כל עמלת תיווך על מכירה.

* כמו כן באפשרותנו להציע שירותים נוספים כגון הקמת אתרים, ניהול עמודי פייסבוק, כתיבת תוכן מקצועי ועוד.

אמנים מקצועיים מוזמנים ליצור עמנו קשר.

כדי להתעדכן לגבי תערוכות ואירועי אמנות יצרנו גם לוח אירועי אמנות ותערוכות מסודר המתעדכן בקביעות ואליו האמנים מוזמנים להוסיף בעצמם אירועים רלוונטיים. באתר מתעדכן גם מידע אודות קולות קוראים שמתפרסמים עבור אמנים להשתתפות בתערוכות, קבלת מלגות, מענקי תמיכה, פרסים ותכניות שהות בארץ ובעולם. בנוסף, האתר כולל לוח דרושים ולוח קנייה ומכירה המתמקד בקטגוריות מתחום האמנות באופן בלעדי.

 

 

לחצו כאן למעבר לאתר

Skip to content