גלריות

אתר גלריות הוקם על מנת לשרת את שלל הקהלים בתחומיו השונים של שדה האמנות בישראל. מטרתנו היא לרכז את מידע העדכני ורלוונטי באופן ברור ונגיש עבור קהל שוחרי האמנות, אספנים, אמנים ואנשי מקצוע בתחום.

באתר ניתן למצוא אינפורמציה אודות מוזיאונים ומוסדות אמנות, גלריות וחללי תצוגה, בתי מכירות פומביות וחנויות לצורכי אמנות לפי מיקומם בארץ ותחומי התמחותם. אנחנו שואפים לתת במה לאמנים עכשוויים פעילים וזאת כדי לחשוף אותם לקהל רחב ככל הניתן ולקדם תחום זה בארץ. לכן, באתר מופיע מידע אודות אמנים עכשוויים ואמנים ישראלים חשובים בתולדות האמנות הישראלית. בנוסף קיימים באתר גם שני לוחות לשימוש שוטף של המתעניינים בתחום; לוח תערוכות ואירועי אמנות ולוח דרושים, מכירה וקנייה אשר נועד לפרסום פריטים ומודעות רלוונטיות לתחומי האמנות בלבד.

הצלחתם הכלכלית של אמנים תלויה בין היתר גם במידת הביקוש. סיפוק מידע נרחב אודות אמנים, תערוכות ומוסדות אמנות ניתן מתוך שאיפה להרחיב את מעגל שוחרי האמנות בכלל ואת מעגל אספני האמנות בפרט. אנו מעוניינים לפתח את שוק האמנות המקומי ולעודד רכישת אמנות מקורית על מנת לראות יותר ויותר אמנים שיתפרנסו בכבוד מיצירתם. בהמשך לכך אנו שואפים לבסס תמיכה ציבורית רחבה יותר בשדה האמנות המקומי שסובל מתקציבים דלים מידי.

לחצו כאן למעבר לאתר

Skip to content