לימודי אמנות

אתר Artstudies הוקם במטרה לסקור ולמפות את מגוון מסלולי הלימוד בתחומיי האמנות השונים בישראל. זאת כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים למצוא את מסלולי הלימוד אותם הם מחפשים, בקלות ובנוחות. האתר הוקם מתוך האמונה שכדי לתמוך בשדה האמנות המקומי צריך להרחיב ולהעשיר את כל העוסקים בו. חינוך לאמנות החל מהגיל הרך ועד מבוגרים מאפשר לימוד והתנסות בשפה שמאפשרת תקשורת מעמיקה וחוויות חדשות .

באתר Artstudies חובבים כמו מקצוענים יכולים למצוא מגוון רחב של חוגים, סדנאות, קורסים, לימודי תעודה ולימודים אקדמאים, בהתאם לרמת העניין והרצון להעמיק בתחום. האתר נבנה בצורה נוחה וידידותית, וניתן לחפש מסלול לימודים לפי תחום היצירה, או לפי קרבה גאוגרפית לאזור המגורים. כל מסלולי הלימוד נסקרים ומתעדכנים על בסיס יומי, כך שניתן למצוא לצד כל מסלול לימודים את כל המידע הדרוש להרשמה.

האתר מרכז קשת רחבה של נושאי לימוד, החל מלימודים מעשיים באומנויות הקלסיות כגון רישום, ציור ופיסול. אך גם צילום, וידאו ארט, הדפס ואנימציה. בנוסף למתעניינים בלימודים עיוניים, האתר מציע מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד מהפן התאורטי וההיסטורי של תחומי האמנות השונים.

לחצו כאן למעבר לאתר

Skip to content