לימודי ציור

אתר PaintingStudies מוקדש באופן בלעדי לתחום לימודי הציור על כל גווניו. האתר הוקם במטרה להעניק תמונה רחבה ועדכנית אודות שלל מסלולי לימודי הציור השונים בישראל, כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים, המעוניינים בלימודים מתחום זה, גישה למסלולי הלימוד אותם הם מחפשים. האתר מתעדכן על בסיס יומי, וסוקר באופן בהיר ומקצועי כל חוג, קורס, סדנה, לימודי תעודה ולימודים אקדמאים בתחום הציור.

אתר PaintingStudies הוקם מתוך אהבה גדולה לציור ואמונה שכדי לפתח את התחום צריך קודם כל להשקיע באנשים שמרכיבים אותו. צעירים ומבוגרים, חובבים ומקצוענים, כל אדם שמתעניין בלימודי ציור יוכל לאתר מסלול לימוד בהתאם לרמתו ולתחומי העניין שלו בעולם זה.

באתר תמצאו סקירה רחבה של מגוון תחומי הציור בארץ; החל מציור ראליסטי פיגורטיבי ועד לציור מופשט, אקספרסיוניסטי, אימפרסיוניסטי, אינטואיטיבי ועוד. לצד הקטגוריות הסיווג הראשיות ניתן למצוא גם מסלולי לימוד רבים ברישום, איור, אנימציה, וכן קורסים נושא ממוקדים כגון סדנאות מודל, ציורי נוף, טבע דומם, דיוקנאות ועוד.

האתר נבנה באופן ידידותי ונגיש כך שניתן לחפש תכנים לפי תחום הציור, מסלול הלימוד או לפי קרבה גאוגרפית לאזור המגורים. לאחר איתור קורס רלוונטי באתר, יופיע פירוט כל המידע הנדרש על מנת לבחור כראוי – רשימת תכנים, צוות ההוראה,רשימת ציוד, דרכי יצירת קשר וכו’.

לחצו כאן למעבר לאתר

Skip to content